Romantik Komedilerden Öğrendiklerimiz

Romantik Komedilerden Öğrendiklerimiz

Kimi zaman yalnızca hoşça vakit geçirmek adına izlediğimiz romantik komedi filmleri aslında bizlere birbirinden farklı şeyleri öğretir. Bundan dolayı da özellikle de kadınlar çoğunlukla kendilerini bu tarz filmleri izlemekten alıkoyamazlar.

1-Moral Bozukluğuna Birebirler

Kadınların moralleri bozuk olduğunda ya da zor zamanlardan geçtiklerinde sığındıkları şeylerden bir tanesi olan romantik komedilerde çiftler ne kadar çok sıkıntı ile karşı karşıya kalırsa kalsın en sonunda bunları alt etmeyi başarır ve mutlu bir hayata yelken açarlar. Bu da bizlere umudun her zaman var olduğunu hatırlatır.

2-Herkesten Vazgeçilebilir

Bu tarz filmlerde başrolü oynayan kadın uzun süreler boyunca peşinden koştuğu ve ona hiç değer vermeyen erkeği bırakır. Bunun sonucunda ise mükemmel erkeğe kavuşur. Dolayısıyla ilk erkeği ne kadar severse sevsin ondan vazgeçebilir. Dolayısıyla bizlerin de yapması gereken şey, gerektiğinde vazgeçmek.

3-Taktiklerle Uğraşmak Gereksiz

Mükemmel erkeği bulmak için mükemmel kadın olmaya gerek yok. Zira bu filmlerde düzensiz, sakar kadınlar tahmin ettiklerinden çok daha mutlu beraberliklere yelken açıyor. Gerekli olan şey taktikten ziyade, sizi olduğunuz gibi seven birini bulmak.

4-Yakın Arkadaşlarınızın Değerini Bilin

Romantik komedilerin neredeyse tamamında esas kızın yakın arkadaşları onun en zor anlarında yanında olurlar. Bu durum da sizlerin aslında mutlu olduğunuz zamanlarda da çevrenizdeki arkadaşlarınıza sırtınızı dönmemeniz adına küçük de olsa bir uyarı.

5-Aşk Engel Dinlemez

Klişe olduğu kabul ancak romantik komedilerin pek çoğunun ana teması bu. Size uygun olacak bir kişiyi bulmak isterken aileniz, çevreniz tarafından sürekli olarak baskıya maruz kalırsınız. Fakat eğer ki onu seviyorsanız ne yapar eder en sonunda onunla birlikte olursunuz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Hey there!

Forgot password?

Don't have an account? Register

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Kapat
of

Processing files…