Ayrılık Zamanı Geldi Mi?

Her ilişki sonsuza kadar mutlu olunma isteği ile başlar. Çiftler birbirini sever ve bunun sonrasında da beraberliklerini mümkün olan en iyi şekilde sürdürmek adına çabalar. Ancak kimi zaman bu çabalar sonuçsuz kalır. Böylesi durumlarda yapılması gereken şey, sağlıksız bir şekilde devam eden bu ilişkiye son noktayı koymaktır.

1-Konuşulan Konular Bitmiştir

İlişkinizin ilk dönemlerini düşünün. Saatler boyunca bıkmadan usanmadan sevgilinizle konuşup günlük hayatınızda ortaya çıkan her şeyi onunla paylaşırdınız. Oysa şimdilerde bu durumda değişmeler meydana gelmeye başladı. Öyle ki artık birbirinizi aramak dahi istemiyorsunuz.

2-Telefon Konuşmaları Azalmıştır

Eskiden günde onlarca kez arayan, mesaj çeken sevgili artık bir kere bile aramak istemiyor ve siz de bunu artık yadırgamıyor bir hale geldiyseniz ortada ciddi sorunlar oluşmaya başlıyordur. Bunun oluşmasının en temel nedeni ise ilişkinizin artık eski heyecanını kaybetmiş olmasıdır.

3-Arkadaşlarınızla Sık Görüşmeye Başlamışsınızdır

Sevgilinizle mutluyken arada sırada görüştüğünüz arkadaşlarınızla artık eskisinden de fazla görüşüp dertleşiyor ve sevgilinize ayıracağınız zamanı onlara ayırmayı tercih ediyorsunuzdur.

4-Sevgiliniz Bir Anda İşiyle Meşgul Olmaya Başlar

Daha öncesinde zorla gittiği işine şimdi erkenden gidiyor ve sürekli işi bahane ediyorsa artık onun hayatındaki yerinizi sorgulaya başlamanız gerekir. Daha öncesinde de işini seven biri olsa dahi size her zaman vakit ayırırken bir anda tüm bunların değişmesi, kalbindeki yerinizin değiştiği anlamına gelir.

5-Şiddetli Bir Şekilde Kavga Ediyorsunuzdur

Hemen her ilişkide sorunlar ortaya çıkar ve çiftler kavga eder. Fakat bu kavgaların dozajlarının artmaya başlamasına rağmen sonuç elde edilemiyordur. Ve her seferinde sizi daha öncesinde olmadığı kadar kırıyordur. Gerçek bir ilişkide sorun ne olursa olsun çiftler asla birbirlerini kırmamaya özen gösterirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Kapat
of

Processing files…