Yaşlılıkta Nasıl Birine Dönüşeceksin?

Genç yaşlardayken dahi yaşlanınca nasıl biri olacağımızı hep merak etmişizdir. Bu genelde fiziksel görünümden ziyade karakter yapısının nasıl bir yönde evirileceğiyle alakalı bir meraktır. Testi çözerek yaşlanınca nasıl biri olacağını görebilirsin.

Not: Sonucu görebilmek için hiçbir soruyu atlamadan cevaplayınız.

1. Cinsiyetin nedir?

2. Hangi sıklıkta spor yaparsın?

3. Bir çorba seçsen…

Reklâm

4. Aşağıdaki seçeneklerden bir tanesini izleme şansın olsa hangi filmi izlemek isterdin

5. Hangi Looney Tunes Karakterini Seçersin?

6. Emekli olduğunda nasıl bir hayat hayalin var?

Reklâm

7. Yaşlanınca nasıl bir yerde yaşamak isterdin?

8. Hayatında biri var mı?

9. Çocuk ister misin?

Reklâm

10. Son soru. Hangisini tercih edersin?

Sosyal Medyada Paylaşın:

6 yorum

  1. Insanlarımızın psikolojisi ,çok bozuk madde,alkol,parasızlık sebebiyle.sosyal medyanın yararlı olduğunu biliyorum. ☺️ben ortaokul mezunu otel sahibiyim.kendine güvenmediğim için korkularım vardı hep. Sosyal medya agi ile yenebildim.Meditasyon,müzik,sanat ile ilgiliyim.neden yazdım küfür etmekten zevk alan malesef insanlar bizim iyiliklerimizede engel oluyor ve yaşam kalitesini alta indiriyorlar.targan çocuklar,?‍♂️?,aşk,eğitim ve milletine inanıyor ?

  2. Sevdiklerimle, çevremle birlikte, sağlıklı, geçim sıkınısı çekmeden, haksızlıklara uğramadan, sevilip sayılarak, çevreye faydalı olabilmenin mutluluğunu tadarak; huzurlu bir yaşam !…..

  3. İnsan huzur mutluluk sakin konuları uygarca tartışacak Analiz edecek hayatı do dolu yaşayacak Gülmek müzik .şarkı, Türkü dinlemek Ekonomik imkânların elvediği ölçüde Karavanıöla Seyahatı seven.Insanla dertsiz günümü gün etmek..

Sen de Düşüncelerini Paylaş!

DMCA.com Protection Status