Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Öğrenirken Eğlenmenizi Sağlayacak İnternet Siteleri

İnternet denildiği zaman pek çoğumuzun aklına vaktimizi eğlenceli bir şekilde geçirmek geliyor. Ancak özellikle de son dönemlerde ortaya çıkan internet siteleri sayesinde pek çok şeyi eğlenceli bir şekilde öğrenebileceksiniz.

1-Coursera.org

Dünya üzerindeki ücretsiz online kursların nerede olduğunu araştırmak istiyor ancak bunu nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız; bu site tam da size göre. Hangi konu hakkında online eğitim almak istiyorsanız, arama noktasına onu yazmanız yeterli.

2-DIY.org

Son dönemlerde yurtdışında olduğu kadar ülkemizde de sıklıkla kullanılan kavramlardan bir tanesi olan Kendin Yap ile alakalı binlerce farklı seçenek burada yer alıyor. Yeteneğinizi geliştirmek için yapacağınız seçimler sonrasında artık ortaya çıkacak alternatifler arasından hangisini tercih edeceğiniz tamamen size kalmış.

3-Flickseeker.com

Film izlemek istiyor ancak o anki ruh halinize en uygun olacak filmin hangisi olacağına karar veremiyorsanız, bu site sizin ihtiyaçlarınızı giderek. Sitenin içinde ruh halinize ya da hangi tarzda film izlemek isteyeceğinize bağlı olarak onlarca farklı film arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

4-Dualingo.com

Pek çoğumuz yabancı dil öğrenmek istese de yeteri vakti bulamadığı için ya da kurs ücretleri pahalı olduğu için bu isteğini yerine getiremiyor. Ancak bu site istediğiniz yabancı dili ücretsiz bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Hey there!

Forgot password?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Kapat
of

Processing files…